Çimentaş Şap Uygulaması


Çimentaş Şap Uygulaması
Çimentaş Şap Uygulaması
Çimentaş Şap Uygulaması
Çimentaş Şap Uygulaması
Çimentaş Şap Uygulaması
Çimentaş Şap Uygulaması

ŞAP UYGULAMASI NEDİR ?
Yerine Dökülmüş tesviye betonu üzerine zeminin izolasyonu, görsel güzelliği ve özel kullanım amacı için dökülen yer kaplama malzemesidir.
Şapın yapılmasını amacı, tesviye betonu dökülmüş yüzeyi dış etkenlerden korumaktır. Kullanılan alanın kullanım süresini uzatmaktır. Özel amaçlar için kullanılacak alanların özelliğine uygun yer kaplaması yapmaktır. Kullanım alanları geniştir. Bunlar: 
Su ve nem etkisinde bulunan yerler, Açık ve kapalı otoparklarda, Fabrika iç ve dış sahalarında Açık spor alanları, kapalı spor salonları, Sergi ve gösteri salonları vb. 
Yukarıda yazılan yerler vb. yerlerde zeminin sudan korunması, görselliğin ön plana çıkması ve kullanım amacına uygun zeminin elde edilmesi amacıyla zemine uygulaması yapılır .
Şap Dökülmesi :
Şap dökülmesi, şap dökme kurallarına göre ve şap dökme iş s ırasına göre yapılır. Tesviye betonu ile düzeltilmiş yüzeylerin dış etkenlerden ve istenen özelliklerde zemin elde edilmesi için kişilerin isteğine göre yapılır. 
Yapılan şap dökme işlemi ikiye ayrılır. Çimento ile yapılan şap dökme işlemi ve hazır sentetik şap dökme işlemleridir. Çimento ile yapılan şap dökme işlemi kendi içinde ikiye ayrılır. 
Bunlar çimentonun tesviye betonu üzerine serpilerek ıslatılması ile yapılan ve çimentonun su ile karıştırılıp zemine serilmesi ile yapılan şap dökme işlemleridir. 
Sentetik şap malzemesi ise fabrikalarda üretilen ve kutular içinde kullanım alanına getirilir. Kutular içinde kullanıma hazır haldedir. Kutudan direk zemine uygulaması yapılır. . 
Şap Uygulamasını Bu şekilde Kısaca Anlatmaya Çalıştık .. Ama aslında bununla alakalı daha çok bilge verebiliriz.bu konuda daha çok bilgi almak veya şap uygulaması hizmetrimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime girin.Çünkü şap atmak gercekten bizim işimiz.yılardır yaptığımız işlerle yurt içi ve yurt dışı hizmetlerimizle bunu kanıtladığımızı düşünüyoruz..Müşteri memnuniyeti ve kaliteli bir hizmet bizim prensiplerimiz arasındadır ,
Diyoruzki: memnuniyetiniz memnuniyetimiz kazancınız kazancımızdır..